Skip to main content
Nezařazené

Prozření štědrovečerní 2018

By 23. 6. 2019No Comments

Rodinné Vánoce poprvé jinak a opravdově

Poprvé v roce 2018 jsem strávil Vánoce s partnerkou, kdy to pro mě mělo neobyčejnou váhu a několik svých poprvé. První opravdové Vánoce s partnerkou, s kaprem, ozdobeným stromkem, vlastnoručně pečeným cukrovím a „vlastním“ pronajatém bytě. Díky této skutečnosti si člověk chtě nechtě uvědomí, že opravdový život je až tam venku, až vyleze z pod mamčiny sukničky a zaplatí svůj první nájem, první vyúčtování energií, televizi, internet, atd.. . Taky jsem zjistil jsem, že po jídle se nikdy nádobí neuklidí samo, že trenky po fotbale se opravdu samy nevyperou a že prach za postelí se sám nevysaje, tak jak tomu normálně bývalo dřív.

Nicméně abych se vrátil k prozření štědrovečernímu, mamka mi celý život říkala i vytýkala, že s ní málo mluvím, na Vánoce jsem tedy od ní vyfasoval knížku od Sylvie Löhken – Šťastný introvert. Už tím nadpisem mi byla velmi milá, protože jsem v sobě cítil velkou sílu introverta. Tak jsem ji hned, po třetí bichli KKRD Boys, přelouskal. Kniha byla velmi pozitivní, četla se úplně sama, byla plná pravd zkušenějších a v tu chvíli jsem začal pociťovat, že svou osobu musím začít víc brát jako dar a příležitost s ní dobře pracovat. Mamka dodnes netuší, jak velké uvědomění mi tato kniha přinesla a co všechno v mém životě nastartovala.

Píšu tento web, abych své načerpané informace transformoval do svého poslání. Chci pomáhat lidem, chci objevovat v lidech jejich potenciál, chci být s Vámi na vaší cestě životem, chci být u vašeho rozhodnutí, chci být u vašeho štěstí, chci být u vašeho pocitu radosti ze sebe samých, že jste převzali zodpovědnost nad svým životem, tak jak to teď dělám já.

Leave a Reply